„To Przebrno chyba już wiesz, tutaj słońce, morze, plaża i śpiew. Tu przyjaźni poznasz moc, zatęsknisz wrócisz za rok…”

I turnus 2020 obozu harcerskiego w Przebrnie dobiegł końca. Pomimo trudnej sytuacji w dobie pandemii- COVID 19, udało się stworzyć warunki i bezpiecznie wypoczywać, bawić się i edukować na obozie harcerskim.

Ten rok był inny niż poprzednie nie tylko ze względu na sytuacje panującą w kraju, obóz harcerski w Przebrnie obchodził swoje 45 urodziny!

Turnus pełen wrażeń, fantastycznych zajęć i zabaw. Uczestnicy mieli okazje brać udział w prawdziwym harcerskim ognisku, poznać elementy musztry, pionierki obozowej oraz nauczyć się podstawowych węzłów żeglarskich. Warunki pogodowe umożliwiły zorganizowanie wielu zawodów i zabaw na plaży: konkurs pływacki, bieg w wodzie, zawody sportowe na wesoło, turniej w siatkówkę plażową, baloniada i wiele innych atrakcji.

Uczestnicy rozwijali również swoje zdolności artystyczne wykazując się podczas konkursów plastycznych: karykatura kadry oraz pocztówka z wakacji, a także wokalnie podczas śpiewogrania i ogniska.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ! Powspominajmy razem, odtwórzmy w pamięci te piękne chwile spędzone w Przebrnie… Do zobaczenia za rok!

 

Dim lights